Vítejte na naší webové stránce


Naše firma, Prodej Paliv Jaroslav Polanský, byla založena v roce 1991. Jsme rodinnou firmou. Již od svého založení se zabýváme prodejem tuhých paliv, hnědé uhlí výhradně z dolu Světec - Ledvice, černé uhlí - KWH-Polsko.Naším motem je ,, dodávka co nejrychleji,nejkvalitněji k Vaší plné spokojenosti!!


ROZVOZ UHLÍ DLE DOHODY!!! Lze tedy i jinak mimo pracovní dobu váhy. Objednávky prosíme telefonicky či mailem "" osobně na váze od 7-12 h.
Naše ceny včetně dopravy za podmínek viz nížeJARNÍ SLEVY ZAČÍNAJÍ!!!!!!
V březnu otvírací doba od půl osmé.

Doprava v ceně - při odběru nad 7000,- !!!!Do 10-13 km....
Netýká se to černého uhlí a briket!!!!Minimální množství černého nebo briket 15q dle vzdálenosti.Skládání pásem dle dohody.jedna dodávka 200 Kč.
Dodací lhůta od 1 do 3 dnů!! Vozíme ihned pokud to lze nebo dle dohody.


Do automatických kotlů doporučujeme pouze a jen Oř 2 Bílina -Ledvice- důl SvětecModerní kotle na spalování hnědého uhlí Benekov,Likotherm,Viadrus link

Automatické teplovodní kotle na hnědé uhlí ořech o2 jsou vhodné pro vytápění domácností, rodinných domků, menších panelových jednotek, škol, úřadů tělocvičen, ale i podnikatelských provozoven.


Kotle zaručují nejlevnější a k životnímu prostředí šetrné vytápění s vysokou účinností spalování. Provoz kotlů lze ovládat automaticky prostřednictvím prostorového termostatu.


Spalovací zkoušky s bílinským hnědým uhlím ořech o2 prokázaly účinnost spalování až 85 % při dodržení stanovených emisních limitů látek znečišťujících ovzduší. Bílinské uhlí z produkce Severočeských dolů se vyznačuje nízkým obsahem síry, dehtu a ostatních škodlivin.odkaz http://esliko.esel.cz/ http://www.energoportal.cz/forum/pevna-paliva/automaticky-kotel-ekoefekt-24-37411-129/

V kategorizaci prodejců jsme získali stříbrnou plaketu. V kategorizaci prodejců jsme získali stříbrnou plaketu.
www.sd-bilinskeuhli.cz/aktivity/uhelne-sklady/kategorizace-prodejcu.aspx